عنوان*بررسی سرطان و اشکال آن و بررسی سرطان از نگاه زیست شناسی و ژنتیکی*

بررسی سرطان و اشکال آن و بررسی سرطان از نگاه زیست شناسی و ژنتیکیبررسی سرطان و اشکال آن و بررسی سرطان از نگاه زیست شناسی و ژنتیکی|30010413|fub|
هم اکنون فایل با مشخصه ی بررسی سرطان و اشکال آن و بررسی سرطان از نگاه زیست شناسی و ژنتیکی وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

سرطان (Cancer) رشد خطرناک بافت بدن بوسیله تقسیم سریع سلولهای بدن است. سرطان اساسا یک بیماری ژنتیکی است.

اطلاعات اولیه

سلولهای سرطانی به دو صورت وجود دارند: اول نوعی که به آن حالت پیشرونده گویند و آن عبارت از استعداد سرایت و تخریب بافتهای مجاور است، بطور مثال سلولهای سرطانی شکم ممکن است فقط تا مثانه پیشرفت نمایند. حالت دوم ، سلولهای سرطانی که باعث ایجاد حالت ثانویه در قسمتهای مختلف بدن می‌شوند. سلولهای سرطانی از یاخته‌های رشد یافته قبلی بوجود آمده و بوسیله جریان خون به سایر اعضا و جوارح برده می‌شوند و در آنجا مجددا شروع به تقسیم نموده و ایجاد توده‌های غده‌ای شکل می‌نمایند. سرطان نزد کودکان و اشخاص بالای 40 سال ، بیشتر از سایر گروههای سنی دیده می‌شود.

سرطان یکی از شایع‌ترین و شدیدترین بیماریهای مشاهده شده در طب بالینی است. آمار نشان می‌دهد که سرطان به نوعی بیش از 3/1 جمعیت را گرفتار می‌کند، مسئول بیش از 20 درصد تمام موارد مرگ و میر است و در کشورهای پیشرفته مسئول بیش از 10 درصد کل هزینه مراقبتهای پزشکی می‌باشد. سرطان در صورت عدم درمان ، همواره کشنده است. تشخیص و درمان زودرس اهمیت حیاتی دارد و شناسایی افراد در معرض افزایش خطر سرطان پیش از ابتلا به آن ، یکی از اهداف مهم تحقیقات سرطان است.مطالب دیگر:
📌پاورپوینت ملات هاي سيماني 13 اسلاید 📌پاورپوینت مكانيزمهاي دفاعي cd071c0e 📌پاورپوینت من بنه هستم 42 اسلاید 📌تحقیق در مورد سدها 29 ص 📌پاورپوینت مقیاس لیکرت Likert scales 📌پاورپوینت مننژیت 📌پاورپوینت ملاحظات دندانپزشکی در بیماران سیستمیک 📌پاورپوینت منابع مطالعاتی آزمون پایانی کرسی تلاوت و تدبر قرآن 📌پاورپوینت منابع فقه 2 📌پاورپوینت منیزیم 📌پاورپوینت موارد استفاده از پرو بیوتیک ها1 📌پاورپوینت موتورهای جت 27 اسلاید 📌پاورپوینت موج شکن‌های انزلی 20 اسلاید 📌پاورپوینت مهارتهاي 2تفكر 20151115 124150 📌پاورپوینت موزه فرش 📌تحقیق در مورد شبكه هاي ادهاك 📌پاورپوینت مهندسی اینترنت 📌پاورپوینت مکانیک سیالات 26 اسلاید 📌پاورپوینت میزان یا شاخص های بهداشتی 📌پاورپوینت مینی بسكتبال و ميني واليبال 📌پاورپوینت میزان شیوع آسیبهای مچ پا و علل آن در رشته های مختلف ورزشی 26 اسلاید 📌پاورپوینت میکرو کنترلر 8051 📌پاورپوینت میکرو پروسسور PLCو 33 اسلاید 📌پاورپوینت نادر خلیلی مبتکر خانه های سرامیکی 36 اسلاید 📌پاورپوینت میگرن و انواع سردردها